چرا زبان انگلیسی؟
مرکز زبان دانش

images

چرا زبان انگلیسی؟

 

عموماً، زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در نظر گرفته شده و تمامی مراودات رسمی بین کشورها اغلب به این زبان می باشد. زبان انگلیسی زبان تمامی علوم موجود در دنیا می باشد و دانستن آن میتواند شانس دستیابی افراد به شغل مناسب و اهداف زندگیشان را افزایش دهد. در نتیجه، یادگیری زبان انگلیسی یکی از پایه های ابتدایی برای ارتباطات جهانی می باشد و دانستن آن اثر چشمگیری در ایجاد جوامع بین المللی دارد. با دانستن یک زبان بین المللی و اینترنت، فواصل زمانی و مکانی از سر راه برداشته شده و مردم ملیتها و نسلهای مختلف می توانند به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند.

 

زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها از جمله کشور ما، ایران، یک زبان خارجی به حساب می آید و در بسیاری کشورهای دیگر مثل کانادا زبان دوم محسوب می شود و در جامعه توسط مردم بکار گرفته میشود. یادگیری زبان انگلسی به عنوان یک زبان خارجی چالشهای بسیار بیشتری را نسبت به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم داشته و این می تواند نقش یک موسسه آموزش زبان خوب باشد تا فرصتهایی را برای زبان آموزان خود فراهم اورد تا بتوانند زبان را در محیط کلاس بکار بگیرند. اگر نگاه کوتاهی به تاریخچه مرکز زبان دانش بیندازید، ناگفته پیداست که مرکز زبان دانش به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در تهران، ایران، نقش بسیار موثر و ارزشمندی در بالابردن سطح زبانی زبان آموزان خود داشته است و همواره فرصتهایی برای زبان آموزان خود فراهم کرده است تا بتوانند بر روی کاربرد و نحوه بکارگیری زبان در کلاس کار کنند.

 unnamed

10 دلیل عمده برای اهمیت یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که به شرح زیر می باشد:


1.زبان انگلیسی یک زبان جهانی برای محاورات بین المللی می باشد.
2.یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند تا شغل بهتری پیدا کنید و به اهدافتان در زندگی برسید.
3.یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا با افراد جدیدی در دور دنیا ملاقات کرده و صحبت کنید.
3. دانستن زبان انگلیسی به شما کمک میکند تا تمام مقالات و تحقیقات علمی که در هر نقطه از جهان انجام شده است را بخوانید.
5. صحبت کردن به زبان انگلیسی به شما امکان دستیابی به دنیای سرگرمی را فراهم میکند.
6. یادگیری زبان انگلیسی به شما امکان دستیابی بیشتری به اینترنت را فراهم میکند.
7. دانستن زبان به شما کمک میکند تا در هر جای دنیا که می خواهید بتوانید تحصیل کنید.
8. دانستن دانش مناسب در زبان انگلیسی موجب میشود بسیار راحت تر در دنیا سفر کنید.
9. صحبت کردن به زبان انگلیسی این امکان را برای شما فراهم می اورد تا به فرهنگهای بسیار زیادی دسترسی داشته باشید.
10. دانستن زبان انگلیسی فرصتهایی را برایتان فراهم می اورد تا به اهداف کاری و تجارتی خود دست بیابید چراکه زبان انگلیسی خود یک زبان تجارت به حساب می اید.