دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان دانش

 thumbnail 32

فارغ از اینکه چه هدفی را در زندگیتان دنبال میکنید، و در چه سنی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اید، دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان دانش، با چهار دهه قدمت و تجربه، برای شما فرصتهایی را فراهم می آورد تا زبان انگلیسی را فرا بگیرید. می توانید کاملا اطمینان داشته باشید که مرکز زبان دانش مکان بسیار مناسبی برای شما خواهد بود تا به اهدافتان در یادگیری زبان انگلیسی برسید.


تمامی دوره های آموزشی مرکز زبان دانش بر اساس سن شما، سطح زبانی شما، نیازهای شما و اهداف شما طراحی شده است و به شما کمک میکند تا تمام مهارتهای زبانی را با اعتماد بنفس استفاده نمایید. اگر می خواهید در مورد امور روزانه خودتان صحبت کنید، در فعالیتهای اجتماعی شرکت کنید، به دور دنیا سفر کنید، در یک دانشگاه خارجی درس بخوانید، و یا به اهداف دیگری که در سر دارید برسید، مرکز زبان دانش محیط آموزشی بسیار دوستانه و حمایت گری را برای شما ایجاد میکند تا به تمامی خواسته های بلقوه تان برسید. دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان دانش با اطمینان اذعان میدارد که یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی برای شما بسیار لذت بخش، الهام بخش و رضایت مندانه خواهد بود.


درنتیجه، دوره های آموزشی مرکز زبان دانش برای گروههای سنی بالای 5 سال، با سطوح زبانی مختلف، از مبتدی تا عالی طراحی شده است. به منظور آموزش تکنیکی و تخصصی برای گروههای سنی مختلف با اهداف متفاوت در دپارتمان زبان انگلیسی مرکز زبان دانش، دپارتمان های کودکان، نوجوانان وجوانان، بزرگسالان و آیلتس و تافل بطور جداگانه تشکیل شده و با کادر آموزشی مجرب و دوره دیده تمامی تلاش خود را در کمک به زبان آموزان بکار گرفته است.


دپارتمان کودکان ، نوجوانان و جوانان

دپارتمان بزرگسالان

دپارتمان آیلتس و تافل

 

گروه زبان انگلیسی دانش
دپارتمان کودکان و نوجوانان
دپارتمان بزرگسالان
دوره های آیلتس و تافل
دپارتمان دیگر زبانهای خارجی
دپارتمان تحقیق
دپارتمان چاپ