دپارتمان ها
مرکز زبان دانش

دپارتمان کودکان و نوجوانان

این دپارتمان شامل سه دوره برای سه گروه سنی می باشد:


1. دوره کودکان 

young 1

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان برای گروه سنی 5-7 سال طراحی شده است که هنوز توانایی خواندن و نوشتن در زبان مادری خود را ندارند. این دوره به عنوان نقطه آغاز آموزش و یادگیری یک زبان خارجی و اولین تجربه آنها در زمینه یادگیری یک زبان خارجی پس از یادگیری زبان مادری بوده و دوره بسیار مهم و حساسی در زندگی هر فرد می باشد. هدف این دوره آشنا کردن زبان آموزان با محیط پیرامون خود و یادگیری مکالمات ابتدایی و محاوره های بسیار ساده، یادگیری صداهای انگلیسی با سیستم فونیکس، یادگیری اعداد 1-10 و تقویت مهارتهای پیش نوشتاری ترسیمی بوده و اموزش همراه با شعر و داستان در طول ترم انجام می گیرد. میزان موفقیت و علاقه مندی هر کودک به یادگیری زبان خارجی در سالهای آتی، نوجوانی و بزرگسالی فقط و فقط به این دوره بر می گردد. بنابر این مرکز زبان دانش با فراهم آوردن بهترین متد آموزشی و کتب آموزشی دنیا، بکارگیری اساتید با تجربه و تکنولوژی روز دنیا، نقطه آغاز یادگیری زبان انگلیسی را برای کودکان دلبند شما بسیار دوست داشتنی و مفید کرده و آنها را برای آینده ای روشن تر همگام با زبان بین المللی روز دنیا در تمامی زمینه های علمی، فرهنگی، تحصیلی، تجاری، و صنعت به بهترین نحو ممکن آماده می کند

 

kids

 

2. دوره نوجوانان

thumbnail 2

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان برای گروه سنی 7-11 سال طراحی شده است و هدف علاوه بر آشنا کردن زبان آموزان با محیط پیرامون خود و یادگیری مکالمات ابتدایی و محاوره های بسیار ساده، یادگیری الفبای زبان انگلیسی به همراه خواندن، نوشتن و آواشناسی از طریق شعرمی باشد. این دوره به عنوان نقطه آغازآموزش و یادگیری الفبای زبان انگلیسی و آواشناسی آن و اولین تجربه نوجوانان در زمینه یادگیری خواندن و نوشتن یک زبان خارجی پس از یادگیری زبان مادری می باشد. این دوره از اهمیت بالایی درآغاز آموزش بنیادی چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی برخوردار بوده و مبنای میزان موفقیت و علاقه مندی هر نوجوان به یادگیری، خواندن، نوشتن، و محاوره این زبان خارجی در سالهای آتی و بزرگسالی می باشد.

 

beginners

 

3.دوره جوانان

thumbnail

اگرچه دوره آموزش زبان انگلیسی جوانان برای گروه سنی 10-15 سال می باشد، طراحی دوره به شکلی انجام شده است که زبان آموزان زیر 17 سال نیز در صورت نیاز می توانند در این دوره شرکت کنند. هدف این دوره آشنا کردن زبان آموزان با چهار مهارت اصلی زبانی به طور سیستماتیک بوده واین دوره نقطه آغاز آموزش و یادگیری گرامر زبان انگلیسی به همراه لغات مورد نظر هر درس می باشد. سیلابس درسی در این دوره نسبت به دوره های قبلی چالش بیشتری برای زبان آموزان داشته و زبان آموزان از این پس بیشتر شروع به ساختن جملات جدید خود با استفاده از آنچه یاد میگیرند می کنند. درواقع این دوره نقطه آغاز استفاده خلاقانه نوشتاری و گفتاری می باشد. به منظور کمک به یادگیری گرامر و همچنین تقویت مهارتهای گفتاری زبان آموزان، یک کتاب گرامر و کتابهای داستان رد نظر هر کتاب نیز در کنار کتابهای اصلی مورد استفاده قرار می گیرد.
بنابر این مرکز زبان دانش با فراهم آوردن بهترین متد آموزشی و کتب آموزشی دنیا، بکارگیری اساتید با تجربه و تکنولوژی روز دنیا، نقطه آغاز یادگیری سیستماتیک زبان انگلیسی را برای این گروههای سنی بسیار مفید و موثر کرده و آنها را برای آینده ای روشن تر همگام با زبان بین المللی روز دنیا در تمامی زمینه های علمی، فرهنگی، تحصیلی، تجاری، و صنعت به بهترین نحو ممکن آماده می کند.

 

elementary